Hakkımızda

Binlerce yıldır Hindistan'da gizli kalmış olan kadim bilgi, etkili kişisel gelişim yöntemi, bütünsel olarak beden, zihin, ruh sağlığımıza hitap eden YOGA, günümüzde yeniden hayat bulmuş ve dogmalardan arınmış saf hali ile değeri yeniden anlaşılmıştır.

Artık batıda da son derece popüler olan bu evrensel sağlık yöntemini Antalya'da insanlarla buluşturan, konusunda uzman, temiz, sade bir yoga merkezi olma hedefiyle 2011 yılında hizmete başlayan salonumuz, Yoga'nın organik gelişimi ile birlikte büyümekte ve pek çok insana ulaşmaktadır.

Çeşitli tarzları ile deneyimli hocalarımız yetişkin yogası, hamile yogası, çocuk yogası grupları ve özel dersleri ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Ayrıca yurtiçinden ve  yurtdışından değerli yoga eğitmenleri salonumuzda çeşitli workshop'lar vererek bilgilerini bizlerle paylaşıyorlar.  Bunların dışında Yoga terapisi, nefes ve reiki eğitimleri gibi çalışmalar düzenliyoruz. Sonbahar ve ilkbahar aylarında yaptığımız haftasonu kamplarımızla da şehirden biraz uzaklaşıp doğaya dönüyoruz.

Tüm öğrencilerimize bu yolculukta yanımızda oldukları için teşekkür ederiz. Ve yeni arkadaşlarımızı da yoga ile tanıştırmak üzere bekliyoruz.